Виборча програма кандидата в депутати Тернопільської міської ради Юрія Войтовича

Виборча програма кандидата в депутати Тернопільської міської ради по виборчому округу № 8 від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, голови ГО “Міщанське братство” Войтовича Юрія Степановича

По нашому округу:

 1. Ініціювати скасування прийнятих рішень щодо ущільнення забудови прибудинкових територій, зелених зон, скверу між вул. С Будного та вул. Винниченка, бульвару по вул. Миру.
 2. Забезпечити безперешкодний доступ маломобільних груп населення (пристарілих, інвалідів-візочників, жінок з дитячими візочками) до входів у будівлі, зручними похилими з’їздами на тротуари, вздовж тротуарних сходів із стоянок автотранспорту.
 3. Переглянути затверджені міською радою, з порушенням чинного законодавства, червоні лінії вулиць Винниченка , Карпенка, Миру, вул. С. Будного з метою розміщення в їх межах велодоріжок та наблизити кількість зелених насаджень в червоних лініях вулиць до вимог норм з метою захисту будівель від шуму, пилу та отруйних викидів, а по можливості і збільшити кількість зелених насаджень.
 4. Ініціювати розроблення та впровадження заходів щодо захисту від шуму, викидів та пилу житлових будинків вздовж вулиці С. Будного (посадка шумозахисних зелених насаджень в комбінації із використанням шумозахисних екранів або інших шумозахисних заходів).
 5. Заборонити забудову захисних зелених зон вздовж проїжджих частин вулиць різними «генделиками», оскільки це суперечить закону та раніше прийнятим рішенням міської  ради.
 6. Вирішити питання організованого відведення дощових та талих вод з території існуючої забудови, відновити благоустрій (проїзди, тротуари, реконструювати озеленення, дитячі майданчики, спортивні майданчики та майданчики для відпочинку дорослого населення до вимог державних норм та стандартів).
 7. Замінити промислові сходові марші розміщенні на перепадах висот по території округу тротуарними сходами розміром 12см на 36 см, із зручними перилами, як це вимагають норми.
 8. Ініціювати розроблення містобудівної документації з метою розміщення підземних гаражів стоянок, механізованих чи автоматизованих гаражів під майданчиками чи прибудованих до торців житлових будинків, для максимально-можливого забезпечення стоянками мешканців житлових будинків та громадських будівель. Фінансування будівництва вирішувати шляхом запровадження пільгових кредитів та сприяння місцевої влади.
 9. Запровадити програму реконструкції житлових будинків перших масових серій (панельні будинки з суміщеним покриттям) через пільгові кредити за максимального сприяння міською радою у виділенні коштів на утеплення,  модернізацію обладнання та розширення житла шляхом прибудов та надбудов мансардних приміщень.
 10. Вийти з ініціативою виконати благоустрій прибережної смуги річки Серет, рекреаційної зони, з влаштуванням малих архітектурних форм для відпочинку мешканців житлового району, на даний час берега річки забруднені та недоглянуті, виявлено скидання каналізаційних та стічних вод у річку.
 11. Вийти з ініціативою влаштування в нижніх поверхах житлових будинків груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку. Встановити та притягнути до відповідальності відповідальних осіб міської ради, котрі причетні до невиконання рішень комісії міської ради щодо будівництва таких груп ПП Креатор-буд при будівництві багатоквартирного житлового будинку по вул. Карпенка. Ініціювати створення комісії за участі представників громади округу для вирішення цього питання.
 12. Враховуючи переущільнення забудови кварталу, відсутність на території соціально-гарантованих державою об’єктів (школи, дитячі садки, необхідне озеленення):
 • ініціюватиму запровадження заборони розміщення окремо стоячих об’єктів торгово-побутового призначення на території. Пропонуватиму розміщувати такі об’єкти виключно вбудованими в житлові будинки, шляхом реконструкції існуючих приміщень з метою використання земельних площ під озеленення та передбачені державними нормами майданчики (стоянки транспорту, дитячі та спортивні майданчики, майданчики для відпочинку дорослих, ділянки для вигулу домашніх тварин).
 • Ініціюватиму створення комісії щодо винайдення земельної ділянки (можливо шляхом викупу) під розміщення дитячого садка, всесезонного спортивного майданчика (для хокею, футболу) для мешканців округу.
 • Ініціюватиму виділення приміщень для занять дітей у позашкільних гуртках по інтересам.

Загальноміські проблеми

Підприємництво:

 1. Ініціювати запровадження практики прийняття відповідальних рішень міською радою через проведення громадських слухань.
 2. Вимагати скасування незаконних рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, щодо надання дозвільних процедур, які суперечать законодавству України та міжнародним стандартам якості, порушують терміни надання послуг і зобов’язують, незважаючи на повноту поданих документів, людей безпосередньо спілкуватись з чиновниками міської ради іти до них на поклін, пропонувати неправомірну вигоду. Вимагатиму знищення цих корупційних схем і наведення жорсткого контролю за дотримання міжнародних стандартів якості надання послуг.
 3. Ініціюватиму розробку програми підтримки підприємництва, щоб кожний мешканець міста, міг отримати кошти на започаткування свого бізнесу (справи) та отримати безоплатну (або за пільгову ціну) земельну ділянку у передбачених містобудівною документацією місцях. А необхідні кошти для розробки документації були за кошти міської ради. Таким чином ми зупинимо масовий відтік дієздатного населення з міста.
 4. Ініціюватиму розвиток та відновлення наших промислових зон і їх розширення що дасть можливість нашим заробітчанам вкладати кошти не тільки в лишнє житло, а в розвиток підприємств, відчути себе потрібним місту і мати впевненість в своєму майбутньому і своєї сімї на своїй рідній землі.

Забудова міста:

 1. Вимагати скасування плану зонування міста Тернополя, як документації яка суперечить генеральному плану міста Тернополя та дозволяє забудову наших парків, скверів, зелених зон, територій дитячих садків, шкіл, майстерень та гаражів ЖЕКів, на яких повинна зберігатись техніка та обладнання для обслуговування житлового фонду збудованих за кошти мешканців, встановити відповідальних осіб, які допустили чи ініціювали зазначені порушення і притягнути їх до відповідальності.
 2. Вимагати оприлюднити реальний Генеральний план міста, котрий схвалила громада та міська рада у 2010 році. Рішення котрі прийняті по фальсифікованому генеральному плану вимагатиму скасувати, винних осіб притягнути до відповідальності згідно чинного законодавства. Вимагатиму оприлюднити усі детальні плани міста за якими ведеться забудова нових територій чи тих котрі реконструюються, а котрі не пройшли необхідних процедур громадських слухань подати на громадські слухання.
 3. Вимагати створення комісії по перевірці діяльності виконавчих органів міської ради, щодо масових порушень вимог містобудівної документації, Законів України, невиконання ними своїх повноважень та обов’язків, невиконання своїх обов’язків головним архітектором міста, що привело до хаосу у забудові та непоправної шкоди архітектурному образу міста, особливо історичному центру, та нанесення збитків у особливо великих розмірах міському майну.
 4. Зобов’язати міську раду оприлюднювати на офіційних сайтах містобудівну документацію на підставі якої здійснюється забудова, як це передбачено законодавством, встановити осіб котрі винні у приховуванні такої інформації та притягнути до відповідальності.
 5. Вимагатиму створення комісії по розслідуванню забудови парку «Воскресіння» так званими «гаражами».

 

Житлове будівництво:

 1. Ініціюватиму розробку програми будівництва соціального та доступного житла для забезпечення соціально незахищених груп населення, молоді, вчителів, лікарів, інших працівників бюджетної сфери житлом.
 2. Ініціюватиму створення комісії щодо розслідування фактів виділення земельних ділянок призначених для будівництва соціального житла під комерційне будівництво.
 3. Вимагатиму, за кошти міської ради та осіб причетних до цих незаконних дій, земельні ділянки по вул. Микулинецькій, виділені учасникам АТО та соціально-незахищеним громадянам в санітарно-захисній зоні підприємств надати в районі «Пронятин». А по фактам порушення будівельних норм та незаконного виділення коштів на роботи по ділянкам непридатним для розміщення житла провести відповідне розслідування.

Комунальна сфера:

 1. Вимагатиму провести розслідування щодо масового знищення територій комунальних зон які були призначені для обслуговування житлового фонду міста у мікрорайонах.
 2. Запровадити розміщення територій комунальних зон у межах економічної доступності для розміщення гаражів техніки, майстерень, підприємств обслуговування житлового фонду міста з метою зменшення транспортних витрат та покращення якості обслуговування мешканців. Надання цих приміщень в оренду підприємствам котрі отримають довіру на обслуговування житлового фонду від ОСББ.
 3. Ініціюватиму поновлення розгляду питання використання теплових насосів для отримання тепла з Тернопільського ставу для значного здешевлення вартості теплопостачання міста. Ініціюватиму створення комісії щодо причин зупинення цієї програми нинішньою міською владою.
 4. Ініціюватиму вдосконалення програми енергозбереження у місті для використання передових інноваційних технологій у цій сфері, (реконструкція котелень, теплових мереж). Ініціюватиму створення комісії з залучених фахівців різних галузей з метою вилучення корупційної складової із цієї програми.
 5. Ініціюватиму проведення не тільки утеплення житлових будинків а й встановлення на будинках систем альтернативного тепло-енерго постачання та енергозберігаючих технологій.
 6. Ініціюватиму відновлення діяльності комісії по обстеженню житлового фонду міста, як це вимагає чинне законодавство.

Звітуватиму так:

 1. Проводити раз в квартал громадські слухання, на яких зобов’язуюсь звітувати про виконані роботи і обговорювати з громадою плани на наступний квартал. Проводити індивідуальні зустрічі по місцю своєї прописки ( вул. Карпенка) з мешканцями округу  з метою допомогти кожному особисто.

 

 

Один отклик на Виборча програма кандидата в депутати Тернопільської міської ради Юрія Войтовича

 1. Наталя сказав:

  Юрій Степанович, бажаю Вам успіхів та перемоги! Ви можете багато зробити для міста Тернополя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *