Майже 50 років мого життя пов’язані з «Дружбою»

Хочу розказати трохи про себе.
Район цегельного заводу, з яким я вже детально ознайомився, навіює мені спогади про молоді роки і стає для мене ще більш ріднішим. У цьому районі я практично ставав дорослим…
Пригадується мені, як посеред кар’єру була велика калабаня, яку ми гордо називали Озером. Перші спроби плавати.  Потім рили ходи-нори в глиняних стінах – хто вище, той крутіший, бо до нього важче добратися.
А потім з хлопцями потягнули колеса зі старої розібраної  вагонетки, які стали нам за штангу і ми займались у підвалі нашого будинку.
В ті часи  «Дружба» гуділа на весь Тернопіль… І мені дійсно хочеться зробити для цього району все, що в моїх силах. Теплі спогади про дитячі роки та юність зобов’язують до цього.

IMG_4317А це моя мама. Вічно зайнята і заклопотана жінка. Багато виборців напевне знають її. Вона старша сестриця у церкві св. Володимира і Ольги з самого її заснування.
Незважаючи на свій вік, вона завжди активна і сповнена енергії.
Від початку АТО зробила у себе вдома імпровізований цех по виробництву м’ясних та овочевих консервацій, які ми передавали на передову нашим бійцям. Пізніше – пекли смаколики «Миколайчики» для них.
Хочу подякувати жителям мікрорайону «Дружба», які допомагали хто чим міг – хто коштами, хто продуктами, хто роботою, не підозрюючи навіть яку вони роблять добру справу.  В наших планах ще дуже багато добрих намірів.
Ремонт будинку і прибудинкової території, де проживає моя мама, був зроблений завдяки її ж клопотанням. Вона оббивала пороги мерії не один день, щоб справа зрушилась з місця. Там її вже добре знають і бояться як вогню.
Шановні виборці, я коротко відкрився перед вами весь. Вам обирати, а мені дивитись вам в очі.

З повагою Юрій Войтович, кандидат у депутати Тернопільської міської ради по виборчому округу №8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *