Юрій Войтович: Переконаний, що у міській раді зможу зробити іще більше для міста і громади

Шановні друзі! Коли я був молодшим, надіявся, що нові люди, які приходять у владу, зможуть зробити щось краще… Але не зробили одні, не зробили другі. Я втомився чекати і врешті решт потрібно самому іти і щось змінювати у своїй країні чи хоча б у межах свого рідного міста.

Тому я йду на вибори у Тернопільську міську раду. Йду, бо тернополянин. Йду, бо не можу змиритися з тим, як у місті проводиться хаотична забудова. Йду, бо не можу погодитися з тим, що сусідні обласні центри нам випереджають у розвитку.
Я – не диванний воїн. Якщо тебе щось не влаштовує, значить ти повинен іти і працювати.

Тому і йду у міську раду.
Переконаний у мене достатньо досвіду – і життєвого, і професійного для того, щоб працювати на благо міста.
Йду у команді БПП “Солідарність”, бо я стояв у витоків формування цієї команди. Йду у команді БПП “Солідарність”, бо саме ця команда консолідувала навколо себе найкращі сили для того, щоб ефективно працювати у цей складний час, як на рівні країни, так і на місцях.
Мій округ – №8 (вулиці Винниченка, Дружби, Миру, Карпенка, Будного). Тут я виріс, тут закінчив школу і жив аж до одруження. Тут зараз живе моя мама. Наша сім’я була в числі перших мешканців вулиці Карпенка. Я не є чужим у цьому районі. Тут мені знайомий кожен куточок. І тут мені знайома кожна проблема, яку потрібно вирішити.

Я понад 20 років займаюся підприємницькою діяльністю. У міську раду іду не красти і не спекулювати, а працювати на благо Тернополя та тернополян.

Переконаний, що у міській раді зможу зробити іще більше для міста і громади, ніж зараз робимо з громадською організацією “Міщанське братство”. Переконаний, що нікому з тих, хто мене підтримає, ніколи не буде соромно за свій вибір.

Був молодший, надіявся, що кожен наступний зробить щось краще…

Юрій ВОЙТОВИЧ, голова ГО “Міщанське братство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *