Юрій Войтович: “Потрібно вимагати знести цей витвір хворої фантазії”

Голова громадської організації “Міщанське братство” Юрій Войтович вважає, що громадськість міста повинна об’єднуватися та вимагати повернути історичний вигляд старовинному будинку, який знаходиться по вулиці Січових Стрільців, 17. 

“Це вже переходить всі межі! Тернопіль планомірно , нахабно і цинічно знищується. І більше всього обурює те, що рука піднімається навіть на архітектурні памятки міста ! Громада проковтнула потворну забудову на території залізничного вокзалу, дерибан і забудову паркових зон… Своїм мовчанням, даючи можновладцям волю до беззаконня. Тепер ось це. Такими темпами скоро Тернопіль перетвориться на шанхай.

Досить мовчати, громадо! Потрібно об’єднуватись і вимагати кримінальної відповідальності всіх причетних до цього бедламу- це Бесага, це Надал , це і забудовник Грушка зі своїми проектантами, а також вимагати знести цей витвір хворої фантазії.

Вважаю, це буде першим екзаменом на відношення до свого міста новообраних депутатів”. – написав Юрій Войтович на своїй сторінці у мережі Facebook.

Нагадаємо, будівельники спотворили та знищили зовнішній вигляд історичного будинку по вулиці Січових Стрільців, 17, що у самісінькому центрі Тернополя. Окрім недотримання будь-яких будівельних норм, добудований тертій поверх будинку пофарбували в огидний фіолетовий колір. Ніжні поверхи залишили так і невідновленими, пишуть тернопільські Інтернет-видання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *