В школах Тернопільської області успішно пройшли тренінги з фінансової грамотності

Громадська організація «Міщанське братство» в м. Тернополі завершила реалізацію проекту «Фінансову освіту в кожну школу», який переміг на конкурсі програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської області на 2016 рік і фінансувався в межах обласної цільової соціальної програми «Молодь Тернопільщини» на 2016-2020 роки.

Цей проект спрямований на підвищення фінансової обізнаності вчителів й учнів загальноосвітніх шкіл Тернопільської обл. в контексті ефективного управління особистими фінансами та прийняття виважених фінансових рішень. Адже в сучасному девіантному середовищі фінансова грамотність відіграє чи не найважливішу роль у забезпеченні добробуту людей та сприянні економічному зростанні країни. Сьогодні ж лише незначна частина наших співвітчизників є фінансово освіченою, однією з причин чого є відсутність в системі загальної середньої освіти викладання курсу з фінансової грамотності та її навчально-методичного забезпечення.

Розуміючи це, Товариство «Міщанське братство» в м. Тернополі започаткувало проект, основою якого стало проведення тренінгів для вчителів та воркшопів для учнів. Такі заходи дали змогу отримати знання і навики щодо планування сімейного бюджету, нагромадження коштів на майбутні цілі, способів уникнення фінансового шахрайства тощо.

Просвітницькі заходи були проведені в чотири етапи:

18.10.2016 – у Бережанській загальноосвітній школі №3;

19.10.2016 – в Збаразькій загальноосвітній школі №1;

08.11.2016 – в Підволочиській загальноосвітній школі №1 та Підволочиській гімназії ім. І. Франка;

23.11.2016 – в Озернянській загальноосвітній школі, Зборівській загальноосвітній школі №1 та Зборівській державній українській гімназії ім. Р. Завадовича.

 

Зборівська ЗОШ

Збаразький замок

Озерянська ЗОШ

Підволочиська ЗОШ

Збаразька ЗОШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *