«Міщанське братство» підписало Меморандум про співпрацю у сфері підвищення фінансової грамотності населення в Тернополі

29 березня 2016 року громадська організація «Міщанське братство» і представники різних навчальних закладів і організацій підписали Меморандум про співпрацю у сфері підвищення фінансової грамотності населення в Тернополі.

Меморандум об’єднав ГО «Міщанське братство», кафедру фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету, гімназію «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Тернопільську Українську гімназію ім. Івана Франка, Тернопільську класичну гімназію, Тернопільську спеціалізовану загальноосвітню школою І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 7.

«Здавна, головна задача організації «Міщанське братство» – просвітництво. Але з настанням критичної ситуації на сході України ми повністю віддались допомозі бійцям АТО. А зараз бачимо, що забули про молодь, що дітям, задля повноцінного життя, недостатньо лише стандартної шкільної науки. Мало хто знає як розширити масштаби використання фінансів, як зміцнити захищеність споживачів фінансових послуг, в кінці-кінців навіщо сплачувати податки», – пояснює голова ГО «Міщанське братство» Юрій Войтович.

Напрямками співпраці стане проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, воркшопів, лекцій, круглих столів, конференцій тощо), організація пам’ятних днів та заходва на зразок «Global Money week», Тиждень фінансової грамотності, День фінансиста та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо підвищення рівня фінансової обізнаності громадян.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *