Проект «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» завершено

В ході реалізації проекту з’ясувалось, що як вчителі так і учні мають велику потребу в живому спілкуванні та новій інформації з питань фінансової грамотності, адже питання фінансового шахрайства в Інтернеті, податкових знижок, особистого фінансового планування, зарплати «в конвертах» викликають надзвичайний інтерес у кожної людини, яка має особисті фінанси.

Тренінги з фінансової грамотності відбулись в Бучацькому колегіумі імені Святого Йосафата, Збаразькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Франка, Великоглибочецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Стецька, Теребовлянському НВК, Кременецькому ліцеї ім. Уласа Самчука.

Результатами проведення заходів в межах реалізації проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» стало:

1) Проведення тренінгів-воршопів для учнів шкіл міст Бучача, Теребовлі, Кременця, Збаража та с. Великий Глибочок (кількість осіб – понад 200 учнів).

2) Проведення зустрічі практикуму з фахівцем-практиком для обговорення проблем підвищення рівня фінансової грамотності (кількість осіб – 60 учнів і студентів).

3) Випуск навчального посібника «Методика викладання фінансової грамотності».

4) Написання і розміщення статей на новинних веб-порталах та ЗМІ.

Ми плануємо й надалі через наукові, освітні та просвітницькі заходи, ЗМІ, соцмережу Facebook пропагувати ідею фінансової грамотності серед молоді, оскільки саме молодь має стати тим грамотним і активним прошарком суспільства, який змінить країну на краще!!!

ЗОШ в м. Теребовля

ЗОШ в м. Кременець

ЗОШ в м. Збараж

ЗОШ у с. В. Глибочок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *