Міщанське братство на презентації збірки віршів «Бог. Майдан. Війна»

15 грудня 2018 року представники «Міщанського братства» зустрілись з філософом і поетом, співкоординатором Ініціативної групи постраждалих на Майдані, Павлом Кучером. Павло Кучер вперше в Тернополі презентував свою збірку віршів «Бог. Майдан. Війна». На фоні кадрів з Майдану, автор читав вірші, які прийшли під час Революції Гідності та після неї, як осмислення. Поетичною мовою він розказав про час народного піднесення і нелегкої боротьби, про українсько-російську війну, що розпочалася з окупації Криму у лютому 2014 року, про Бога. Впродовж  всієї зустрічі автор вів філософські роздуми про споконвічні проблеми людини і жваво спілкувався з слухачами.

Юрія Войтовича, Наталію Карпишин і Наталію Пікіну  на зустріч з поетом запросив  майданівець, відомий тернопільський активіст, сільський голова Гаїв-Шевченківських – Богдан Брич. Богдан Брич вже давно підтримує діяльність ГО “Міщанського братства” і рішенням зборів став одним з її представників. Особистість, яка власним прикладом відстоювала права українців на Майдані, гідна носити звання”міщанина”!

Важливість таких зустрічей  в тому, щоб пам’ятати про мужність, силу і патріотизм своїх героїв і Майдан, який дав всім нам потужний духовний поштовх і розвиток.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *