Про фінансову грамотність: круглий стіл з освітянами і владою

financial education16 грудня 2018 року представники «Міщанського братства» стали учасниками круглого столу ««Взаємодія освітян, влади і громадськості у підвищенні фінансової грамотності молоді Тернопілля»

На круглому столі голова ГО Войтович Ю.С. і координатор Карпишин Н. І. поділились з присутніми досвідом реалізації проекту «Фінансову освіту в кожну школу!», який впевнено можна вважати результатом співпраці освітян, влади і громадськості у сфері підвищення фінансової грамотності молоді.

Дискутували про те, що незважаючи на те, що «Фінансова грамотність» є надзвичайно цікавим і потрібним факультативним предметом, кількість  шкіл в області, де цей курс викладається, є незначною. На це впливає багато чинників як об’єктивних (невключення курсу до варіативної складової шкільних предметів), так і суб’єктивних: небажання чи некомпетентність вчителів, незацікавленість чи нерозуміння учнями важливості отриманих знань.

Тому, одним із завдань «Міщанського братства» є подальше пропагування ідеї фінансової грамотності серед молоді, популяризація того, що фінансова грамотність є життєво необхідною навичкою, аби вміти користуватися перевагами фінансових ринків, захищати себе від фінансових ризиків та прагнути добробуту.

Ми маємо донести молоді, що фінансово грамотна і  освічена людина – це запорука її успіху і добробуту.

А консолідація зусиль з боку держави, науковців і громадськості, навіть у невеличкій справі, дає велику можливість на позитивні зміни, в тому числі і сфері фінансової грамотності. Адже, належний рівень фінансової грамотності молодого покоління сприятиме не лише підвищенню рівня якості їхнього особистого життя в майбутньому і позитивно вплине на стан національної економіки, а й зміцнить державу загалом

 

На круглому столі були присутні науковці, освітяни, представники від  влади і студенти:

Чорний Ігор Володимирович – начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації

Кириленко Ольга Павлівна, д.е.н., проф., завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія

Кізима Тетяна Олексіївна, д.е.н., проф. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія

Ковалінська Ірина Іванівна заступник директора з навчально-виховної роботи,
вчитель-методист Теребовлянського НВК

Криховець-Хом’як Лілія Ярославівна, методист (географія, екологія, економіка) Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти

Легка Оксана Василівна – вчитель географії та економіки ЗОШ №25 м. Тернополя

Маршалок Тарас Ярославович – заступник декана факультету фінансів ТНЕУ

Царик Леся Василівна – вчитель географії та економіки ЗОШ-економічний ліцей №9 ім. І. Блажевич

Будзанівська Надія Миколаївна, вчитель географії та економіки Теребовлянського НВК

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *