МІЩАНСЬКЕ БРАТСТВО СВЯТКУЄ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ GMW2019!

Представники громадської організації «Міщанське братство» прийняли активну участь в організації святкування Global Money Week 2019!


Карпишин Наталія, Крамар Наталія, Оленюк Оля, Табака Соломія і Ямелинець Андрій провели квест «Фінансові перегони» для учнів Тернопільської початкової економічної школи. Вони придумали різноманітні завдання з фінансової грамотності на локаціях квесту: гру «Склади фінансові терміни», фінансові кросворди й ребуси, загадки та інші завдання з фінансової грамотності, які дуже сподобались школярам.

Також, наша команда – «Нащадки Сміта» виграла студентський ігровий марафон «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», який став яскравою подією відзначення Global Money Week 2019. Молодь справилась не лише з інтелектуальними завданнями з фінансової грамотності, а й виявилась спритною в спортивних змаганнях і креативному конкурсі «Станцюй свій стартап» та успішно станцювала стартап «3D LOOK».

Не перший рік представники громадської організації «Міщанське братство» в м. Тернополі підтримують заходи з фінансової грамотності, які привертають увагу молоді до необхідності здобуття фінансових знань і є першим кроком на шляху до успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *